Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Історія школи

1 вересня 1969 року перші школярі відкрили її двері і сіли за парти. Будівництво розпочалося в 1966 році і тривало три роки.  1 вересня 1969 року її відрили, але перші учні ще два тижні навчалися у приміщені старої школи і лише через два тижні учні повністю перейшли до навчання у новій школі. На цей час директором школи був Романець Віталій Олексійович, який ще попрацював директором в ній 3 роки. На час відкриття школи в ній працювало 14 вчителів і 2 техпрацівники. Заступником директора з навчальної і виховної роботи була Гончарук Людмила Михайлівна. З 1972 по 1978 рік директором школи бува. Студінський Володимир Миколайович. За роки його праці в школі було запроваджено кабінетну систему і в кожному класі було встановлено ряд технічних засобів навчання, були завезені телевізори, кінопроектори. Вчителі постійно використовували їх для проведення уроків. В 1978 році тимчасово виконуючим обов'язки директора був Вітюк Анатолій Петрович, а в 1979 році один рік очолював школу Шумський Петро Євдокимович. З серпня 1980 року школу очолив Островський Анатолій Асранасійович і керував до 1984 року. Після нього два роки директором був Трачук Валерій Григорович і один рік Ткач Віталій Григорович. З 1987 року по 1991 рік обіймав посаду Скоропляс Олег Іванович, якого в 1991 році замінив Харковський Анатолій Максимович. З березня 1997 року директором був призначений Ціцюра Ігор Миколайович, він працював на цій посаді до листопада 2000 року і з 6 листопада 2000 року ось уже 12 років директором школи є Буднік Галина Олександрівна. Протягом цих дванадцяти років вона зробила великий внесок у розвиток школи, а саме було проведено газ у школу, зроблено капітальний ремонт школи із середини, а також капітальний ремонт їдальні та ін. але про школу і її розвиток дбали всі директори, не зважаючи на те, скільки років вони керували школою.