Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Учнівське самоврядування

Формування  ініціативної, здатної  приймати  нестандартні рішення     особистості      неможливе       без   широкого      залучення учнів   до   участі    в  управлінні     шкільними       справами      через  діяльність в органах, учнівського самоврядування.
    Учнівське самоврядування   в    навчально-виховному  закладі     –   це    педагогічно  доцільний      спосіб     організації учнівського колективу. Він забезпечує комплексний виховний вплив     на  учнів    шляхом      їх  залучення   до   усвідомленої  і систематичної       участі    у  вирішені     важливих    питань    життя класу та школи.
    Діяльність  учнівського  самоврядування  скеровується  на підвищення     якості     навчання,   зміцнення        дисципліни, реалізації      вимог   режиму    роботи    школи,  організації позакласної   виховної     роботи,     на   розвиток     ініціативи    та творчої     самодіяльності           учнів,    реалізації     їх   прав    та  обов’язків.